Fotografia ślubna Wrocław

OFERTA FOTOGRAFII ŚLUBNEJ


Na obecny sezon przygotowaliśmy dla Państwa trzy podstawowe pakiety, które oczywiście można modyfikować według własnych potrzeb.

Pakiet duży - Fotografowanie uroczystości ślubnej od przygotowań do oczepin. Zdjęcia plenerowe są realizowane w innym dniu.
Z reportażu ślubnego otrzymujecie Państwo minimum 300 obrobionych i przygotowanych do wydruku, wysokiej jakości zdjęć na płycie DVD. W tym z pleneru otrzymujecie Państwo minimum 50 zdjęć na DVD. Przykładowy reportaż można zobaczyć w galeriach Państwa młodych.

Pakiet średni - Fotografowanie uroczystości ślubnej od przygotowań do oczepin. Zdjęcia plenerowe są realizowane w dniu ślubu.
Z reportażu ślubnego wraz z plenerem otrzymujecie Państwo minimum 300 obrobionych i przygotowanych do wydruku, wysokiej jakości zdjęć na płycie DVD.

Pakiet mały - W tym pakiecie fotografowanie zaczyna się od ślubu i obejmuje ślub, składanie życzeń, powitanie na sali, pierwszy taniec, godzinny plener po obiedzie.
Z reportażu ślubnego wraz z plenerem otrzymujecie Państwo minimum 150 obrobionych i przygotowanych do wydruku, wysokiej jakości zdjęć na płycie DVD.

Rozszerzenie pakietów

Tradycyjny album na fotografie - Nasze albumy to ręczna robota. Do wyboru kilka wzorów okładek i kilka kolorów papieru. Wielkość albumu jest dobierana w zależności od Państwa oczekiwań. Jego cena waha się od 250 zł do 550 zł i zależna jest od wielkości, rodzaju okładki oraz ilości stron. W albumach znajduje się od 20 do 100 stron. Okładka jest personalizowana i może zawierać np.datę ślubu oraz Państwa imiona.

Prezentacja DVD - Prezentacja jest podzielona na 4 działy: Przygotowania, Ślub, Wesele, Plener. Każdy z działów to osobny reportaż z wydarzeń wraz z podkładem muzycznym, który można odtworzyć w każdym domowym odtwarzaczu DVD. Czas trwania całej prezentacji to około 30 minut.

Własna strona WWW - Przykład takiej strony znajdziecie Państwo tutaj i sami podejmiecie decyzję czy warto.

Odbitki - Współpracujemy ze sprawdzonym zakładem fotograficznym. Ceny na dzień 20.09.2010. Format 10x15-0.72zł, 13x18-1.60zł, 15x21-1.80zł, 20x30-7zł, 30x40 - 29zł, 30x45 - 35zł, 40x50 - 49zł, 40x60 - 60zł, 50x70 - 89zł, biała ramka wokół zdjęć -0.05zł

Rejon działania - zdjęcia możemy robić tam gdzie tylko będzie taka potrzeba. Jeżeli jesteście Państwo z miejscowości oddalonych od Wrocławia, do ceny doliczymy koszt dojazdu i w razie konieczności noclegu.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani szczegółami oferty, proszę kontaktować się mailowo fotografs.eu@gmail.com lub telefonicznie pod numerem +48 791 488 715. Pozdrawiamy i pozostajemy do dyspozycji
Julita i Tomasz

 

fotografs.eu@gmail.com | +48 791 488 715 | COPYRIGHT © FOTOGRAFS.EU | PRYWATNOŚĆ | fotograf wrocław Gadu-Gadu
fotograf wrocław, fotograf wesele Wrocław, fotografia ślubna wrocław, Dominika, Patrycja, Fotografia ślubna, MPC, fotograf-wesele.pl, linki

fotografia ślubna jest moją pasją. zdjęcia robię odkąd pamiętam. fotografie najpierw robiłem zenitem, potem Olympusem systemu OM. kilka lat temu zdjęcia zacząłem robić aparatami cyfrowymi. najpierw zdjęcia robiłem aparatami firmy Fuji, a obecnie wróciłem do Olympusa i jestem z tego zadowolony.

zdjęcia ślubne Wrocław- we Wrocławiu i w okolicach Wrocławia jest dużo ciekawych miejsc na zdjęcia ślubne. we Wrocławiu można robić świetne zdjęcia plenerowe na łonie natury, jak i ciekawe fotografie z wykorzystaniem niezwyklej architektury.

fotograf na wesele we Wrocławiu - zdjęcia robione na weselu są urocze. każde wesele jest specyficzne i najlepiej jest na nim robić zdjęcia, od początku zabawy aż po same oczepiny albo i pózniej. z samego wesela można złożyć naprawdę cudowny album zdjęć ślubnych.

 • fotograf ślubny - najpiękniejsze fotografie ślubne
 • zdjęcia ślubne - wysokiej jakości, kolorowe, czarno-białe, sepia, artystyczne, n astrojowe, z klimatem, romantyczne,
 • fotograf wesele - Wrocław, Wałbrzych, Opole, Katowice, Oleśnica, Oława, Namysłów, Legnica, Wałbrzych, Świdnica, Lubin, Dzierżoniów, Syców, Kępno, Milicz, Leszno, Trzebnica, Oborniki Śląskie, Strzegom, Kalisz, Konin, Kłodzko, Jelenia Góra, Bolesławiec,
 • zdjęcia plenerowe - w zbożu, rzepaku, na zamku, w pałacu, pod palmami, na plaży, na trzepaku, w piaskownicy, na drodze, w kościele, ogród japoński, park południowy, ogród botaniczny, na wydmach, nad wodą, nad jeziorem, na pomoście, w parku, w ruinach, na ostrowie tumskim, w rynku, w starej kamienicy, na podwórku, na ściernisku, na polu
 • zdjęcia ślubne wrocław

  - Wrocław to piękne miejsce na ślub. Warto go uwiecznić na pięknych zdjęciach ślubnych we Wrocławiu
 • fotografia ślubna - we Wrocławiu jest mnóstwo miejsc gdzie można robić najładniejsze fotografie ślubne
 • fotografia ślubna Wrocław - zdjęcia plenerowe we Wrocławiu można robić w parku, na Ostrowie Tumskim, ogrody, za
 • fotografia ślubna wrocław plenerowa - miło mi będzie zrobić plener w ulubionym przez was miescu. ślubne zdjęcia plenerowe to wspamniała pamiątka już na zawsze

 • nocne zdjęcia ślubne - gorąco polecam nocne zdjęcia ślubne
 • Fotografia ślubna Wrocław.

  Na łśubie, bardzo ważne jest, żeby fotografia ślubna wyszła naprawdę dobrze. Zdjęcia ślubne, to wspaniała pamiątka na długie lata.

  Zdjęcia ślubne wrocław. Wrocław jest pięknym miejscem na fotografie ślubne

  Fotograf ślubny wrocław. We Wrocławiu zajmuję się fotografią ślubną

  Fotografie ślubne wrocław. Fotograf ślubny to osoba której zadaniem jest uwiecznić najpiękniejsze momenty tego jedynego dnia w roku.

  Fotografia ślubna wrocław.

  Sztuka patrzenia, wyszukiwania tych ułamków sekund w którym warto zrobić zjdęcie. Zdjęcia ślubne są niepowtarzalną, i niezapomnianą pamiątką.

  Fotograf wesele wrocław, zdjęcia plenerowe we wrocławiu. Fotograf Wrocław.

  Zdjęcia ślubne wrocław

  Najpiękniejsze zdjęcia ślubne we wrocławiu. Fotografia śłubna wrocław, proponuję zapoznać się z bardzo atrakcyjną ofertą zdjęć ślubnych.

  Fotografia okolicznościowa wrocław

  Chrzciny, studniówka, urodziny,

  Fotografia portretowa wrocław

  Najpiękniejsze zdjęcia portretowe we wrocławiu.

  Fotografia rodzinna wrocław

  Najpiękniejsze zdjęcia rodzinne we wrocławiu

  Sesja fotograficzna w ciąży

  Najpiękniejsza fotografia kobiet w ciąży, Wrocław

  fotograf studniówka wrocław

  fotografowanie studniówki dla szkół, młodzieży. Fotograf na studniówkę.

  fotograf piersza komunia wrocław

  fotografowanie pierszej komunii świętej, fotograf komunika

  fotograf chrzciny wrocław

  fotografowanie chrzcin we wrocławiu, chrzciny we wrocławiu fotograf