Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. X

Fotografia Ślubna cennik

 • fotografia ślubna cennik i oferta

  OFERTA FOTOGRAFII ŚLUBNEJ

  Witajcie!

  Cieszymy się że jesteście u nas :)

  Przed przedstawieniem końcowej oferty, zawsze wolimy z Wami porozmawiać. Tak samo jak dla Was, każdy ślub jest dla nas wyjątkowy. Doceniamy to, że jesteś u nas, aby znaleźć konkretną ceną za nasze usługi. Koszt współpracy z nami zaczyna się zwykle od 1900 za pakiet. Nasz najpopularniejszy pakiet to 2900 zł i obejmuje 12 godzin pracy fotografa oraz sesję przedślubną… lub poślubną, dzięki sesji przedślubnej poczujecie podekscytowanie i zdobędziecie pewność siebie na ślub.

  Pakiet jakie mamy dla Was popisaliśmy poniżej. Można je oczywiście dowolnie modyfikować, i mamy nadzieję że wam się spodobają.  

  Pakiet duży - Fotografowanie uroczystości ślubnej od przygotowań do oczepin. Zdjęcia plenerowe są realizowane w innym dniu.
  Z reportażu ślubnego otrzymujecie Państwo minimum 300 obrobionych i przygotowanych do wydruku, wysokiej jakości zdjęć na płycie DVD. W tym z pleneru otrzymujecie Państwo minimum 50 zdjęć na DVD. Przykładowy reportaż można zobaczyć w galeriach Państwa młodych.

  Pakiet średni - Fotografowanie uroczystości ślubnej od przygotowań do oczepin. Zdjęcia plenerowe są realizowane w dniu ślubu.
  Z reportażu ślubnego wraz z plenerem otrzymujecie Państwo minimum 300 obrobionych i przygotowanych do wydruku, wysokiej jakości zdjęć na płycie DVD.

  Pakiet mały - W tym pakiecie fotografowanie zaczyna się od ślubu i obejmuje ślub, składanie życzeń, powitanie na sali, pierwszy taniec, godzinny plener po obiedzie.
  Z reportażu ślubnego wraz z plenerem otrzymujecie Państwo minimum 150 obrobionych i przygotowanych do wydruku, wysokiej jakości zdjęć na płycie DVD.

  W każdym pakiecie jest możliwość przygowania dl Was galerii internetoej z Waszego ślubu. Tak żebyście w każdym miejcu mogli wrócić do tego dnia, lub link rozesłąć gociom. 

  Rozszerzenie pakietów

  Tradycyjny album na fotografie - Nasze albumy to ręczna robota. Do wyboru kilka wzorów okładek i kilka kolorów papieru. Wielkość albumu jest dobierana w zależności od Państwa oczekiwań. Jego cena waha się od 250 zł do 550 zł i zależna jest od wielkości, rodzaju okładki oraz ilości stron. W albumach znajduje się od 20 do 100 stron. Okładka jest personalizowana i może zawierać np.datę ślubu oraz Państwa imiona.

  Odbitki - Współpracujemy ze profesjonalnym zakładem fotograficznym. Ceny na dzień 20.09.2015. Format 13x18-2,19zł, 15x23-3,49zł, 20x30-8,89zł

  Rejon działania - zdjęcia możemy robić tam gdzie tylko będzie taka potrzeba. Jeżeli jesteście Państwo z miejscowości oddalonych od Wrocławia, do ceny doliczymy koszt dojazdu i w razie konieczności noclegu.

  Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani szczegółami oferty, proszę kontaktować się mailowo fotografs.eu@gmail.com lub telefonicznie pod numerem +48 791 488 715. Pozdrawiamy i pozostajemy do dyspozycji
  Julita i Tomasz

  W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, proszę o telefon lub mail. Zdecydowanie ułatwi nam to ustalenie szczegółów oferty.

  Zachęcamy do obserwowania naszych profili na serwisach społecznościowych. Oprócz nowych sesji, na instagramie po wpisaniu hasztag #radyslubnefotografs znajdziecie sporo podpowiedzi na co zwrócić uwagę podczas przygotowań do ślubu, oraz co zrobić w dniu ślubu żeby bezstresowo cieszyć się tym dniem. Wiedzę tą będziemy nieustannie rozszerzać i Wam przekazywać, więc warto nas obserwować .
  https://www.facebook.com/fotograf.wroclaw.fotografs.eu i https://www.instagram.com/fotografs.eu/.

  to my Wam te zdjęcia zrobimy, fotografia ślubna cennik fotografia ślubna cennik, nie bój się nie bój fotografia ślubna cennik Fotografia ślubna oferta

   Karty Wspomnień - Fotografia Ślubna

  Współpracujemy z: