Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. X

Regulamin ogólny

 • Regulamin ogólny sesji fotograficznych

   

   

  1. Przedmowa 
   Wobec zawiłych kwestii organizacyjnych i w trosce o płynność naszych działań, kładziemy przed Wami te zasady sesji, oparte na bogactwie doświadczeń oraz pytaniach, które najczęściej stawiacie. My, zwany tu "FOTOGRAFEM", witam każdego z Was, korzystającego z moich usług, jako "KLIENTA".
    
  2. Przyjęcie Zasad
   Każdy Klient przed rozpoczęciem sesji zobowiązany jest potwierdzić telefonicznie, mailowo lub w inny sposób, a w szczególności kiedy rezerwacja była robiona dużo przed sesją. Decyzja o skorzystaniu z naszych usług jest równoznaczna z akceptacją tych zasad.
    
  3. Ustalanie Terminu i Warunków
   Szczegóły dotyczące sesji oraz terminu uzgadniane są indywidualnie w bezpośrednim kontakcie z nami i powinien po tym zostać ślad w postaci, maila, rozmowy na Messengerze, WhatsApp, SMS lub jakiś innej trwałej formie. Po ustaleniu szczegółów sesji prosimy o wpłatę zadatku na wskazane konto w ciągu trzech dni roboczych.
    
  4. Punktualność i Płatność
   Na sesję należy przybyć punktualnie. Płatność za sesję należy uiścić w dniu wykonania sesji po jej zakończeniu, gotówką blikiem na nr tel. 883 686 801,  przelewem na wskazane konto.
    
  5. Przesunięcia Terminów i Rezygnacja
   Przesunięcie terminu sesji jest możliwe, ale trzeba nas poinformować o tym fakcie conajmniej kilka godzin przed palowanym jej rozpoczęciem. Brak zadatku skutkuje automatycznym anulowaniem terminu, który wraca do puli dostępnych dla innych. Nie przybycie na sesję bez przełożenia jej na inny termin skutkuje przepadnięciem zadatku. 
   W przypadku konieczności przesunięcia terminu, czy to z winy natury, czy organizacyjnej, proszę o wyrozumiałość. Staram się unikać takich sytuacji ze względu na trudności, jakie mogą spotkać Klientów.

  6. Zaufanie i Przetwarzanie Danych
   Dane przekazane nam, takie jak imię, nazwisko, adres mailowy oraz numer telefonu, są wykorzystywane jedynie w celu umożliwienia świadczenia usług fotograficznych przez nas i nie będą przekazane bez pisemnej zgody właściciela żadnym osobom postronnym. 
  7. Prawa Estetyczne
   Decydując się na sesje klient widzi i zna nasze prace i w pełni akceptuje ich wartości estetyczne nie spodziewając się niemożliwych rezultatów. Aby osiągnąć najwyższe założone cele, konieczne jest pozytywne nastawienie, oraz kompleksowe podejście do swojego wizerunku zewnętrznego.
    
  8. Selekcja Zdjęć i Obróbka
   Po sesji dokonujemy wstępnej selekcji zdjęć, kierując się naszym doświadczeniem estetycznym. Potem udostępniamy klientowi zdjęcia w celu wybrania tych które w dalszym procesie poddamy obróbce. Proces obróbki odbywa się po opłaceniu sesji.
    
  9. Publikacja i Prawa Autorskie
   Zgoda na publikację zdjęć jest istotna dla promocji mojej pracy. Klient ma prawo do nieudzielenia lub wycofania tej zgody w dowolnym momencie. Chyba że była inne ustalenia na piśmie. 
  10. Końcowe Aspekty
   Zapraszam do korzystania z bonów oraz do osobistego odbioru gotowego produktu, bądź skorzystania z opcji wysyłki.
    
  11. Zakończenie
   Z pełnym oddaniem, pasją oraz szacunkiem, zapewniam, że każda sesja jest dla nas wyjątkowym doświadczeniem. Dziękuję Wam za zaufanie, które pozwala nam rozwijać się zawodowo i artystycznie.