Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. X

Poznajmy się

 • Zapraszamy do bliższego kontaktu :)

   Poznajmy się!

   
  Dziękujemy bardzo, że tu jesteście! Jesteśmy twórcami marek kartywspomnien.pl i Fotografs.eu i rodzicami dwóch dziewczynek o imionach Maja i Laura, co w połączeniu daje nam wybuchową mieszankę - Majra. Nasza miłość do fotografii zrodziła się w różnym czasie, Ja zajmowałem się fotografią od samego początku a Julita zakochała się w oglądaniu świata przez wizjer aparatu jak mnie poznała ;), czyli dawno, dawno temu.
  Do zdjęć najbardziej inspiruje nas życie rodzinne, miłość i niepowtarzalne historie ludzi. Ja w swoich poszukiwaniach, wędruję również w kierunku fotografii kulinarnej oraz architektury. Jula uwielbia takie najmniejsze maluszki układać i czarować tak żeby te zdjęcia wyglądały tak jak wyglądają. W życiu mamy również kilka innych projektów, poza naszą rodziną i fotografią. Julę pochłaniają rośliny, przetwory, książki, mnie - dawanie starym meblom drugiego życia, sport.
  Najważniejszym naszym wspólnym podążaniem jest poszukiwanie życia w symbiozie z otaczającym nas światem. Mamy takie małe wyzwanie jak „żadnego woreczka plastikowego w sklepie podczas zakupów” (używamy woreczków uszytych ze starach firanek i działa to doskonale ). Inne wyzwanie to  „ani jednego litra wody wylanego z kranu na rośliny”. Zbieramy deszczówkę i jakoś to na razie wystarcza.
  Inną naszą wspólną rodzinną pasją jest gotowanie i jedzenie. Juli ciasta, chleby, zupy i przetwory robione na całą zimę, moje pesta, pasty, zdrowe soki, szybkie dania i warzywa na wszystkie możliwe sposoby zajmują nam każdą wolną chwilę. No może nie każdą, bo jeszcze gdzieś w międzyczasie musi się znaleźć czas na codzienny sport.
  Ot i całe nasze życie. Jakoś tam dajemy radę.
   
  Jakbyście chcieli coś napisać to piszcie.
  Julita i Tomasz