Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. X

Dla Babci i Dziadka

 • sesja na dzień dziadków dzień dziadków prezent na dzień dziadków

  Sesja na Dzień Babci i Dziadka

  Mini Sesja Rodzinna dla Babci i Dziadka - Wyjątkowa Pamiątka na Całe Życie!

   

  Czas pędzi nieubłaganie, a wraz z nim chwile spędzone z najbliższymi. Dlatego zastanówcie się, czy Wasz rodzinny album już posiada niezapomniane chwile z dziadkami, czy może piękne portrety ukochanych dziadków zdobią Wasze ściany. Jeżeli nie, to może nadszedł czas na wyjątkową Pamiątkową Sesję z Waszymi dziećmi, Wami, i Waszymi rodzicami.

  Z okazji Dnia Dziadków przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę. Sesję możecie zarezerwować jako sesję Dziadków z wnukami, portrety samych Dziadków, lub pełne rodzinne zdjęcia.

  Termin sesji to sobota 20.01.2024, ale ofertę promocyjną możecie również nabyć w formie Vouchera dla dziadków.

  Zdjęcia wnuczków to prezent, który wzruszy każdą Babcię i Dziadka. Wspólne zdjęcie z Dziadkami stanie się bezcenną pamiątką, zarówno dla Was, jak i dla nich. W tym roku postawiliśmy na prostotę, eliminując zbędne dodatki. Poniżej znajdziecie przykładowe sesje.

  W cenie sesji otrzymacie 5 starannie wybranych zdjęć w formie elektronicznej, oraz odbitki w formacie 15x23 na eleganckim jedwabnym papierze. Dla naszych stałych Klientów przewidujemy dodatkowe, gratisowe ujęcie. 

  Cena promocyjna 250 zł obejmuje:

  • 5 wybranych zdjęć poddanych obróbce graficznej udostępnionych w formie elektronicznej w oryginalnym formacie.
  • 5 odbitek w formacie 15x23 cm na jedwabnym papierze
  • Dodatkowo otrzymacie 5 tych samych zdjęć w zmniejszonym rozmiarze z naszym logo, idealne do udostępniania w internecie.
  • Sesję w naszym studio, trwającą do 45 minut.

   

  Istnieje także możliwość dokupienia większej liczby starannie obrobionych zdjęć w atrakcyjnej cenie 30 zł/szt.

  Serdecznie zapraszamy do rezerwowania terminów, aby uczcić Dzień Babci i Dziadka w wyjątkowy sposób!

  Link od rezerwacji:

  https://fotografs.mafelo.net/pl/services/3045

  prezent na dizeń babci prezent na dzień dziadka dzień babci dzień dziadka dzień dziadków wrocław dzien babci i dziadka dzien babci i dziadka wrocław prezent dla dziadków wspólny prezent dla dziadków ciekawy prezent dla babci dziadka na dzień babci i dziadka na dzien babci i dziadka wrocław