Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. X

Fotografia Ślubna

 • OFERTA FOTOGRAFII ŚLUBNEJ


  Na obecny sezon przygotowaliśmy dla Państwa trzy podstawowe pakiety, które oczywiście można dowolnie modyfikować według własnych potrzeb.

  Pakiet duży - Fotografowanie uroczystości ślubnej od przygotowań do oczepin. Zdjęcia plenerowe są realizowane w innym dniu.
  Z reportażu ślubnego otrzymujecie Państwo minimum 300 obrobionych i przygotowanych do wydruku, wysokiej jakości zdjęć na płycie DVD. W tym z pleneru otrzymujecie Państwo minimum 50 zdjęć na DVD. Przykładowy reportaż można zobaczyć w galeriach Państwa młodych.

  Pakiet średni - Fotografowanie uroczystości ślubnej od przygotowań do oczepin. Zdjęcia plenerowe są realizowane w dniu ślubu.
  Z reportażu ślubnego wraz z plenerem otrzymujecie Państwo minimum 300 obrobionych i przygotowanych do wydruku, wysokiej jakości zdjęć na płycie DVD.

  Pakiet mały - W tym pakiecie fotografowanie zaczyna się od ślubu i obejmuje ślub, składanie życzeń, powitanie na sali, pierwszy taniec, godzinny plener po obiedzie.
  Z reportażu ślubnego wraz z plenerem otrzymujecie Państwo minimum 150 obrobionych i przygotowanych do wydruku, wysokiej jakości zdjęć na płycie DVD.

  Rozszerzenie pakietów

  Tradycyjny album na fotografie - Nasze albumy to ręczna robota. Do wyboru kilka wzorów okładek i kilka kolorów papieru. Wielkość albumu jest dobierana w zależności od Państwa oczekiwań. Jego cena waha się od 250 zł do 550 zł i zależna jest od wielkości, rodzaju okładki oraz ilości stron. W albumach znajduje się od 20 do 100 stron. Okładka jest personalizowana i może zawierać np.datę ślubu oraz Państwa imiona.

  Prezentacja DVD - Prezentacja jest podzielona na 4 działy: Przygotowania, Ślub, Wesele, Plener. Każdy z działów to osobny reportaż z wydarzeń wraz z podkładem muzycznym, który można odtworzyć w każdym domowym odtwarzaczu DVD. Czas trwania całej prezentacji to około 30 minut.

  Własna strona WWW - Przykład takiej strony znajdziecie Państwo tutaj i sami podejmiecie decyzję czy warto.

  Odbitki - Współpracujemy ze profesjonalnym zakładem fotograficznym. Ceny na dzień 20.09.2015. Format 13x18-2,19zł, 15x23-3,49zł, 20x30-8,89zł

  Rejon działania - zdjęcia możemy robić tam gdzie tylko będzie taka potrzeba. Jeżeli jesteście Państwo z miejscowości oddalonych od Wrocławia, do ceny doliczymy koszt dojazdu i w razie konieczności noclegu.

  Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani szczegółami oferty, proszę kontaktować się mailowo fotografs.eu@gmail.com lub telefonicznie pod numerem +48 791 488 715. Pozdrawiamy i pozostajemy do dyspozycji
  Julita i Tomasz

   Karty Wspomnień - Fotografia Ślubna

   

   


   

  Współpracujemy z: